تاریخ انتشار: ۱۸ اسف ۱۳۹۳

امارات به عنوان میزبان جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. به گزارش گذارنیوز مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از چند ماه بررسی و بازدید از دو کشور ایران و امارات در نهایت امارات را به عنوان میزبان هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا انتخاب کردند. امارات در سال ۱۹۹۶ نیز میزبان جام ملت‌های آسیا […]

امارات به عنوان میزبان جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.

ای اف سی

به گزارش گذارنیوز مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از چند ماه بررسی و بازدید از دو کشور ایران و امارات در نهایت امارات را به عنوان میزبان هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا انتخاب کردند.

امارات در سال ۱۹۹۶ نیز میزبان جام ملت‌های آسیا بود که توانست به فینال این رقابت‌ها راه یابد. این در حالی بود که یوسف السرکال، رییس فدراسیون امارات امروز در مصاحبه ای قبل از اعلام رسمی میزبان جام ملت‌های آسیا عنوان کرده بود که مطمئن است امارات به عنوان میزبان جام ملت‌های آسیا انتخاب خواهد شد.

خبرگزاری رویترز، ابتدای هفته‌ جاری عنوان کرده بود اگر ایران به عنوان میزبانی در تورنمنت‌های مهمی مثل جام ملت‌های آسیا است باید به بانوان اجازه دهد تا به ورزشگاه بروند اما کفاشیان گفته بود مشکل اصلی ایران در راه میزبانی جام ملت‌های آسیا ” حق پخش و اسپانسرینگ” است و نه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس