تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بانوی تیرانداز ایران با اینکه راهی فینال المپیک شد اما بعد از نرسیدن به مدال احساس خوبی نداشت. به گزارش “ورزش سه”، تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر اولین میدانی بود که ورزشکاران ایرانی در آن حاضر شدند. نجمه خدمتی و الهه احمدی دو بانوی المپیکی ایران راهی میدان شدند که خدمتی در دور […]

[ad_1]

بانوی تیرانداز ایران با اینکه راهی فینال المپیک شد اما بعد از نرسیدن به مدال احساس خوبی نداشت.

به گزارش “ورزش سه”، تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر اولین میدانی بود که ورزشکاران ایرانی در آن حاضر شدند. نجمه خدمتی و الهه احمدی دو بانوی المپیکی ایران راهی میدان شدند که خدمتی در دور اول حذف شد اما الهه احمدی راهی فینال شد تا به اولین مدال ایران نزدیک شود اما او مثل المپیک لندن ششم شد. او بعد از حضور در فینال با اینکه نمایش خوبی داشت اما گفت:« دو سال تمام برای چنین روزی زحمت کشیدم اما امروز به حقم نرسیدم و خستگی به تنم ماند. من فقط میتوانم بگویم شرمنده مردم هستم. با این حال خیلی ها تماس گرفتند و تبریک گفتند اما من هدفم فقط کسب مدال و روی سکو رفتن بود.

 

او در پایان گفت:« من برای رسیدن به مدال حتی ماه ها مجبور شدم فرزندم را نبینم تمام این فشارها را تحمل کردم تا به عنوان بهتر برسم اما قسمتم نبود. سطح مسابقه ها خیلی بالا بود و حتی قهرمان دور قبل این بازی ها حذف شد.»

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس