تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] الهه احمدی در شرایطی که از کسب عنوان ششمی‌ در المپیک بسیار ناراحت بود، گفت: سطح رقابت‌های تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان بسیار بالا بود. به گزارش ایسنا، الهه احمدی در شرایطی که بسیار از عنوان ششمی‌اش در رقابت‌های المپیک ناراحت بود، در این خصوص گفت: سطح مسابقه‌های تفنگ بادی بانوان بسیار بالا بود […]

[ad_1]

الهه احمدی در شرایطی که از کسب عنوان ششمی‌ در المپیک بسیار ناراحت بود، گفت: سطح رقابت‌های تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان بسیار بالا بود.

به گزارش ایسنا، الهه احمدی در شرایطی که بسیار از عنوان ششمی‌اش در رقابت‌های المپیک ناراحت بود، در این خصوص گفت: سطح مسابقه‌های تفنگ بادی بانوان بسیار بالا بود و مسابقه‌های سختی را پشت سر گذاشتم. امید داشتم مدال بگیرم اما نشد و عنوان المپیک لندن تکرار شد.

وی ادامه داد: باید تلاشم را بیشتر کنم و تمرین بیشتری کنم تا بتوانم نتیجه بهتری بگیرم.

احمدی با بیان اینکه سطح رقابت‌های المپیک ریو دوژانیرو از لندن بالاتر بود، خاطرنشان کرد: در المپیک لندن ییسیلینگ قهرمان چینی به مدال طلا رسید اما در این المپیک او به مدال برنز دست یافت و این نشان می‌دهد که سطح تیراندازی جهان رشد داشته است و تیراندازان قدرتمندی وارد عرصه این رشته شده‌اند.

من فقط میتونم بگم شرمنده مردم هستم. خیلی ها تماس گرفتن و تلریک گفتن اما من هدفم فقط کسب مدال و روی سکو رفتن بود. من تو این مدت سختی‌های زیادی کشیدم که قبال ذکر نیست ولی واقعا اگر همه چیز اصولی بود و از ما حمایت می‌شد، امروز یک ایرانی روی سکو می‌رفت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس