تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

پرسپولیس ایران سه‌شنبه در یکی از مهم‌ترین دیدارهای تاریخش در ریاض به مصاف الهلال عربستان می‌رود. به گزارش گذارنیوز پرسپولیس ایران در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه ساعت ۲۲:۳۵ در ریاض به مصاف الهلال عربستان می‌رود. این تیم در صورت کسب نتیجه مورد نیاز در این بازی پس از سال‌ها […]

پرسپولیس ایران سه‌شنبه در یکی از مهم‌ترین دیدارهای تاریخش در ریاض به مصاف الهلال عربستان می‌رود.

پرسپولیس

به گزارش گذارنیوز پرسپولیس ایران در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه ساعت ۲۲:۳۵ در ریاض به مصاف الهلال عربستان می‌رود. این تیم در صورت کسب نتیجه مورد نیاز در این بازی پس از سال‌ها به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود می‌کند و این شانس را خواهد داشت که فصل بعد با تقویت خود در مراحل بعدی مسابقه‌ها حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.

دیدار رفت دو تیم در تهران با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در لحظات آخر بازی پایان یافت. مدافع الهلال پاس عرضی مهدی طارمی را در دقیقه ۹۱ وارد دروازه خودی کرد.

پرسپولیس اکنون به یک تساوی نیاز دارد تا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سلام کند. همچنین اگر پرسپولیس در بازی برگشت به گل برسد، کار میزبان عربستانی را بسیار سخت می‌کند. اگر سرخ‌پوشان ایرانی یک گل به ثمر برسانند الهلال برای پیروزی به سه گل نیاز خواهد داشت.

در دیگر دیدارهای سه‌شنبه، کاشیوا ریسول ژاپن میزبان سوون سامسونگ کره جنوبی است. بیجینگ گوان چین از چونبوک موتورز کره جنوبی پذیرایی می‌کند و تیم‌های قطری لخویا و السد در ورزشگاه خانگی لخویا به دیدار هم می‌روند.

نتایج دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به این شرح است:

سوون سامسونگ کره جنوبی ۲ – کاشیوا ریسول ژاپن ۳

چونبوک موتورز کره جنوبی یک – بیجینگ گوان چین یک

السد قطر یک – لخویا قطر ۲

پرسپولیس ایران یک – الهلال عربستان صفر

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس