تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی دور رفت خود را پشت سر گذاشت که در عجیب ترین نتایج النصر امارات موفق شد در خانه الجیش قطر به برد قاطع ۳-۰ رسیده و گام اول برای رسیدن به نیمه نهایی غرب اسیا را محکم بردارد. دور رفت مرحله یک چهارم […]

[ad_1]

رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی دور رفت خود را پشت سر گذاشت که در عجیب ترین نتایج النصر امارات موفق شد در خانه الجیش قطر به برد قاطع ۳-۰ رسیده و گام اول برای رسیدن به نیمه نهایی غرب اسیا را محکم بردارد.

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی به پایان رسید که نتایج عجیبی در آن رقم خورد.

به گزارش “ورزش‌سه”،  رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی دور رفت خود را پشت سر گذاشت که در عجیب ترین نتایج النصر امارات موفق شد در خانه الجیش قطر به برد قاطع ۳-۰ رسیده و گام اول برای رسیدن به نیمه نهایی غرب اسیا را محکم بردارد.

حریف اماراتی که با خوش شانسی در مرحله قبل از سد تراکتورسازی ایران عبور کرد این بار با چهره ای متفاوت گام به مصاف با الجیش گذاشت و موفق شد در همان بازی رفت در دوحه کار صعود را یکسره کند تا شگفتی اول رقم بخورد. این نتیجه مسلما حسرت تراکتوری ها را به خاطر اتفاقات بازی برگشت برابر النصر را بیشتر خواهد کرد.

در دیگر بازی غرب قاره تیم های العین امارات و لوکوموتیو ازبکستان به تساوی بدون گل رضایت دادند تا سرنوشت این بازی به تاشکند کشیده شود جایی که ازبک ها با تیم قدرتمند و پرستاره خود شانس زیادی برای رسیدن به نیمه نهایی خواهند داشت.

در شرق قاره اف سی سئول کره جنوبی با شکست دادن حریف چینی خود مدعی اول قهرمانی این فصل نشان داد. سئول در شرایطی توانست با نتیجه ۳-۱ از سد شاگردان فلیکس ماگات در تیم شاندونگ لئونینگ بگذرد که چینی ها امیدوار هستند با اتکا به همان تک گل زده خود در خانه حریف راهی نیمه نهایی شوند. در دیگر بازی این منطقه شانگهای و چونبوک به تساوی بدون گل رسیدند تا کار به بازی برگشت کشیده شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس