تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴

کسانی که مهدی طارمی را از نزدیک می‌شناسند گواهی می‌دهند این بازیکن سر به زیر بوشهری دلش می‌خواست در پرسپولیس بماند. به گزارش گذار نیوز ، این فوتبالیست ۲۲ ساله قصد داشت با بازی در پرسپولیس کماکان در لیست کارلوس کروش بماند و در تیم ملی بازی کند. فرصت حضور در قطر همیشه برای این بازیکن […]

کسانی که مهدی طارمی را از نزدیک می‌شناسند گواهی می‌دهند این بازیکن سر به زیر بوشهری دلش می‌خواست در پرسپولیس بماند.

مهدی طارمی

به گزارش گذار نیوز ، این فوتبالیست ۲۲ ساله قصد داشت با بازی در پرسپولیس کماکان در لیست کارلوس کروش بماند و در تیم ملی بازی کند.

فرصت حضور در قطر همیشه برای این بازیکن جوان وجود دارد اما… دیروز وکیل مهدی طارمی به باشگاه پرسپولیس رفت و با علی‌اکبر طاهری به گفت‌وگو نشست. طرفین به گفت‌وگو پرداختند اما بر سر رقم و پیش‌قرارداد سال بعد به توافق نرسیدند.

براساس شنیده‌ها مهدی طارمی خواهان مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده شده است که ظاهراً ۵۰۰ میلیون تومان آن بابت پیش‌پرداخت بوده است اما جالب اینجاست باشگاه پرسپولیس به وکیل طارمی اعلام کرده که فقط ۷۵۰ میلیون تومان برای یک فصل به این بازیکن می‌دهد نه یک ریال بیشتر و نه کمتر! در ضمن سران باشگاه پرسپولیس به طرف مذاکره‌کننده گفته‌اند پیش‌پرداخت هم زمانی که پول به باشگاه رسید به حساب طارمی واریز می‌شود… در پایان هیچ توافقی حاصل نمی‌شود تا احتمال جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس قوت بگیرد.

شاید جالب باشد بدانید ۲ باشگاه پرتغالی «ستوبال» و «گیمارش» رقمی حدود ۱۷۰ هزار دلار را به طارمی پیشنهاد داده‌اند. هرچند فوتبال پرتغال در ویترین است و به ویژه توسط کارلوس کروش دیده می‌شود اما از لحاظ مالی برای این بازیکن جوان چشمگیر نیست! همچنین باشگاه الوکره که گفته می‌شد خواهان طارمی است ظاهراً مثل القادسیه کویت پشیمان شده و دست دست می‌کند.

می‌ماند باشگاه المسیمیر قطر که به تازگی با محمد نوری هم به توافق رسیده است. با توجه به هماهنگی محمد نوری و مهدی طارمی، مسئولان باشگاه المسیمیر قطر بدشان نمی‌آید دو بازیکن پرسپولیس را با هم داشته باشند. این باشگاه پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری را پیش ‌روی مهدی طارمی گذاشته و قرار است چهارشنبه هفته جاری این مهاجم بوشهری به کشور قطر سفر کند و به صورت جدی با دست‌اندرکاران باشگاه المسیمیر به مذاکره بپردازد. به هر حال امیدواریم معمای جدایی احتمالی مهدی طارمی از پرسپولیس با این گزارش حل شده باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس