تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل سازمان «بدر» عراق با هشدار به حضور نظامی ترکیه در خاک این کشور، تأکید کرد ما هرگونه نیروی زمینی خارجی را که در عملیات «موصل» وارد شود، دشمن به حساب می‌آوریم و با آنها همان برخوردی را خواهیم کرد که با داعشی‌ها انجام می‌دهیم. به گزارش ایلنا به نقل از السومریه‌نیوز، «هادی العامری» […]

[ad_1]

دبیرکل سازمان «بدر» عراق با هشدار به حضور نظامی ترکیه در خاک این کشور، تأکید کرد ما هرگونه نیروی زمینی خارجی را که در عملیات «موصل» وارد شود، دشمن به حساب می‌آوریم و با آنها همان برخوردی را خواهیم کرد که با داعشی‌ها انجام می‌دهیم.

به گزارش ایلنا به نقل از السومریه‌نیوز، «هادی العامری» دبیرکل سازمان بدر عراق در واکنش به سخنان اخیر «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه درباره موصل، اعلام کرد: اظهارات رجب طیب اردوغان شرم‌آور و «بیان‌گر شخصیت طایفه‌ای نفرت‌انگیز وی» است.


العامری تأکید کرد: موصل را فقط فرزندان غیور طیف‌ها و اقشار مختلف مردم عراق آزاد خواهند کرد و ما هرگونه نیروی زمینی خارجی را که در عملیات آزادسازی موصل وارد شود، دشمن به‌شمار می‌آوریم و با آنها همان برخوردی را خواهیم داشت که با داعش تروریست داریم.


«حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق نیز روز سه‌شنبه درباره «ماجراجویی ترکیه» در عراق هشدار داد.


پارلمان عراق نیز با تصویب طرحی، احضار سفیر ترکیه در بغداد را برای ارائه یادداشت اعتراض‌آمیز به وی خواستار شد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس