تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۵

– رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: براساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اصول اقتصاد مقاومتی محور عملکرد این ستاد در اجرای پروژه‌های متعدد در اعتاب مقدسه است .

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز یکشنبه ایرنا از ستاد بازسازی عتبات عالیات،‌ حسن پلارک در گردهمایی سالانه روسای ستادهای استانی بازسازی عتبات عالیات، افزود: از زمان تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات تا کنون، شفافیت، انضباط و صرفه‌جویی در امور مالی در دستورکار مهندسان، پیمانکاران، متخصصان و کارکنان ستاد بوده است و امسال نیز با توجه به اعلام شعار سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب، پیاده‌سازی و اجرای اصول اقتصاد مقاومتی در سرلوحه امور ستاد بازسازی عتبات عالیات است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اعتماد مردم به ستاد بازسازی عتبات و توفیق نمایندگی آنها در خدمت به آستان اهل بیت(ع) ارزشمندترین سرمایه این سازمان مردم نهاد است .
این مقام مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: از چند سال پیش و با درخواست خود ستاد بازسازی عتبات عالیات، واحد حسابرسی مستقل در ستاد مستقر شده است و گزارش‌های مالی سالانه ستاد را به مسئولان عالی رتبه کشور ارائه می‌کند.
اجتمام**۱۹۳۳** ۱۷۷۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس