تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با تاکید بر نظارت دقیق مدیران و فرماندهان بر عملکرد زیر مجموعه خود بیان کرد: اقتدار پلیس در سایه تعالی رفتار کارکنان، محقق می شود. به گزارش ایسنا، سردار محسن خانچرلی در جمع فرماندهان و رؤسای پلیس های تخصصی؛ رعایت حقوق شهروندی در ماموریت های ناجا، برخورد و […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با تاکید بر نظارت دقیق مدیران و فرماندهان بر عملکرد زیر مجموعه خود بیان کرد: اقتدار پلیس در سایه تعالی رفتار کارکنان، محقق می شود.

به گزارش ایسنا، سردار محسن خانچرلی در جمع فرماندهان و رؤسای پلیس های تخصصی؛ رعایت حقوق شهروندی در ماموریت های ناجا، برخورد و تعامل مناسب با مردم در چارچوب قانون و فرامین فرماندهی کل قوا را مورد تاکید قرار داد و بالا بردن اطلاعات و آگاهی، استفاده از تجهیزات مناسب و بر اساس تکنولوژی های روز را اساس اقتدار پلیس دانست.

وی افزود: رفتار شایسته ماموران انتظامی، اعتماد مردم به پلیس را افزایش می دهد و اقتدار پلیس در سایه تعالی رفتار کارکنان،تحقق پیدا می کند.

وی ارتقای کیفی منزلت اجتماعی پلیس را در سایه خدمت به مردم دانست و افزود: غلبه بر نفس از سوی ماموران انتظامی باعث کسب عزت می شود و در سایه همین خدمت صادقانه است که خداوند به انسان عزت می دهد و کسب این عزت از توفیقات الهی است.

خانچرلی تصریح کرد: برنامه ریزی منظم و هدفمند، مهمترین ابزار بهبود خدمت رسانی به شهروندان است.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان، خدمت توام با صلابت و احترام و اجرای صحیح قانون را از وظایف نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: فلسفه وجودی نیروی انتظامی، تامین امنیت و آسایش فردی و اجتماعی مردم می باشد و سازمان نیز خروجی کار خود را رضایت و خشنودی و آرامش مردم می داند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس