تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در نخستین روز از ماه محرم اقامه عزای امام حسین علیه السلام و یاران  آن امام بزرگوار با نوای مداحی و دمام زنی با برافراشته شدن بیرق بزرگ ماتم این ماه در جوار مزار شهدای گمنام واحد کرمانشاه همراه بود. به گزارش ایسکانیوز، اقامه عزای امام حسین علیه السلام و یاران بزرگوارش با نوای […]

[ad_1]

در نخستین روز از ماه محرم اقامه عزای امام حسین علیه السلام و یاران  آن امام بزرگوار با نوای مداحی و دمام زنی با برافراشته شدن بیرق بزرگ ماتم این ماه در جوار مزار شهدای گمنام واحد کرمانشاه همراه بود.

به گزارش ایسکانیوز، اقامه عزای امام حسین علیه السلام و یاران بزرگوارش با نوای مداحی مداحان و دمام زنی گروه هیات ابوتراب در مقابل مسجد الغدیر واحد کرمانشاه برگزار شد.

پس از عزاداری و سینه زنی خیل دانشجویان، کارکنان و استادان عزا دار در این مراسم با حرکت به سمت مزار شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه ضمن عزاداری بزرگترین بیرق عزای امام حسین در نزدیکترین نقطه از شهر کرمانشاه به کربلای معلی را برافراشتند.

در آغازین ساعت روز نخست ماه محرم برگزاری زیارت عاشورا در مسجد الغدیر دانشگاه یکی دیگر از برنامه های این ماه در واحد کرمانشاه بود که به صورت روزانه تا پایان دهه ی اول ماه محرم برگزار می شود.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس