تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در هر سه بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر، افشین روی نیمکت بود و بازی اول ۷ دقیقه و بازی سوم، ۲۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آرش افشین از لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی با پیکان کنار گذاشته شد. مهاجم سابق فولاد و ملوان که در بازی‌های گذشته […]

[ad_1]

در هر سه بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر، افشین روی نیمکت بود و بازی اول ۷ دقیقه و بازی سوم، ۲۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آرش افشین از لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی با پیکان کنار گذاشته شد. مهاجم سابق فولاد و ملوان که در بازی‌های گذشته بعد از رضایی، انصاری و قربانی، چهارمین گزینه منصوریان برای بازی در خط حمله بود، بازی آینده حتی روی نیمکت تیمش حضور نخواهد داشت.


در هر سه بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر، افشین روی نیمکت بود و بازی اول ۷ دقیقه و بازی سوم، ۲۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. حضور او در زمین، فایده‌ای برای استقلال نداشت. منصوریان هم تصمیم گرفته او را از لیست تیمش خارج کند و مقابل پیکان، حتی روی نیمکت هم ننشیند. بعد از سه هفته نیمکت نشینی در تهران، افشین حالا باید به سکونشینی عادت کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس