تاریخ انتشار: ۱۲ آبا ۱۳۹۴

یک گروه ضد نژاد پرستی در آمریکا با انتشار فهرستی در سایت اینترنتی خود نام شمار زیادی از سناتورهای برجسته و شهرداران آمریکایی را بعنوان اعضای فعال فرقه معروف نژاد پرستی کوکلاکس کلان افشا کرد.

به گزارش “گذارخبر” ، گروهی موسوم به ‘انانیموس’ که یک سال پیش در پی واقعه قتل یک جوان سیاهپوست در شهر فرگوسن میسوری وبه منظور افشار جریانات و گرایش های نژاد پرستی در آمریکا شکل گرفت فهرستی از نام شخصیت های برجسته آمریکایی را که در فرقه معروف کوکلاکس کلان عضویت دارند منتشر کرد.

تام تیلیس سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای شمالی،جان کورنین سناتور جمهوریخواه ایالت تکزاس ،دن کوتس سناتور جمهوری خواه ایندیانا وجانی جکسون سناتور جمهوری خواه ایالت جورجیا از جمله نام هایی هستند که در این فهرست به آن ها اشاره شده است.

گروه مذکور همچنین نام شماری از شهردارهای آمریکایی ایالت های مختلف این کشور از جمله مادلین روجرو ازشهر ناکسویل تنسی، جیم گری از لکزینتون کنتاکی ،پال فریم از نورفولک ویرجینیا ،کنت کووین از اوکالای فلوریدا وتام هنری از شهر فورت وین درایالت ایندیانا را به این فهرست افزوده است.

گروه انانیموس گفته است تصمیم دارد تا ریشه کن کردن کامل فرقه نژاد پرست کوکلاکس کلان به افشاگری های خود ادامه بدهد و وعده داده است که در آینده نزدیک نام شمار دیگری از شخصیت های برجسته سیاسی آمریکا را که در این فرقه عضویت فعال دارند در سایت خود منتشر کند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس