تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

در پایان یک تمرین، رونالدو در حالیکه مشغول نوشیدن کوکا کولا بود به گیگز می رسد و اسطوره ولزی که از دیدن این صحنه عصبانی شده بود، با رونالدو دست به یقه شده و او را به دیوار می چسباند. گیگز فریاد می زد:” دیگر هرگز این کار را تکرار نکن.” جان فورتنت، فوروارد نروژی […]


در پایان یک تمرین، رونالدو در حالیکه مشغول نوشیدن کوکا کولا بود به گیگز می رسد و اسطوره ولزی که از دیدن این صحنه عصبانی شده بود، با رونالدو دست به یقه شده و او را به دیوار می چسباند. گیگز فریاد می زد:” دیگر هرگز این کار را تکرار نکن.”

جان فورتنت، فوروارد نروژی و  سابق شفلید از قول اوله گونار سولسشائر(ستاره نروژی سابق یونایتد) از یک درگیری فیزیکی قدیمی بین کریستیانو رونالدو و رایان گیگز پرده برداشت.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از میرور، جان فورتنت، هموطن اوله گونار سولسشائر می‌گوید که بازیکن سابق منچستر برای وی از برخورد تند و فیزیکی رایان گیگز با کریستیانو رونالدو و دیدن صحنه درگیری آنها در اردوی منچستر خاطره ای تعریف کرده است. البته نه رایان گیگز از آن دسته بازیکنانی بود که به هم تیمی‌هایش فشار بیاورد نه رونالدو کسی بود که تحت تاثیر کسی قرار بگیرد.

  

کریستیانو رونالدو سال ۲۰۰۳ و زمانی که ۱۸سال داشت از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست اما یکی دو سال اول برای او اوضاع چندان خوب پیش نرفت. او با برخی بازیکنان بزرگ و مطرح این تیم مشکلاتی داشت چرا که وی را در رختکن به تمسخر می گرفتند.

برخی بازیکنان همچون فن نیستلروی نیز در رختکن بخاطر تک روی های رونالدو در جریان بازی، با وی درگیر می شدند که باعث به گریه افتادن او می شد. بازیکنان کمی بودند که به حمایت از رونالدو در رختکن بپردازند.

 

قضیه درگیری فیزیکی گیگز و رونالدو به همان سال های اول حضور فوق ستاره فعلی رئال در یونایتد بر می گردد. در پایان یک تمرین، رونالدو در حالیکه مشغول نوشیدن کوکا کولا بود به گیگز می رسد و اسطوره ولزی که از دیدن این صحنه عصبانی شده بود، با رونالدو دست به یقه شده و او را به دیوار می چسباند. گیگز فریاد می زد:” دیگر هرگز این کار را تکرار نکن.”

 

سولسشائر گفته است که چیز زیاد دیگری از علت آن درگیری نمی داند. رونالدو چندی پیش در یک مصاحبه گفته بود:” با اسکولز، گیگز و ریو فردیناند رابطه خوبی نداشتم چون همیشه مرا به تمسخر می گرفتند؛ با این حال ما باهم توانستیم قهرمان اروپا در سال ۲۰۰۸ شویم.”

رونالدو با ذکر این مطلب قصد داشت بگوید که رفاقت و صمیمیت مسی، نیمار و سوارز نمی تواند بصورت قطع، ضامن قهرمانی بارسلونا باشد.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس