تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ایمیل‌های افشا شده از میلیاردر یهودی حاکی از تلاش وی برای تحت تاثیرگذاری بر روند سیاسی در نقاط مختلف دنیا و حمایت همه جانبه از صهیونیستهاست. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فاکس نیوز، افشای ایمیل های جرج سورس، میلیاردر فعال در عرصه رسانه حاکی از نفوذ گسترده وی بر امور سیاسی است. به […]

[ad_1]

ایمیل‌های افشا شده از میلیاردر یهودی حاکی از تلاش وی برای تحت تاثیرگذاری بر روند سیاسی در نقاط مختلف دنیا و حمایت همه جانبه از صهیونیستهاست.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فاکس نیوز، افشای ایمیل های جرج سورس، میلیاردر فعال در عرصه رسانه حاکی از نفوذ گسترده وی بر امور سیاسی است.

به گزارش تسنیم بررسی یک سری از ایمیل‌های وی نشان می‌دهد که این غول وال استریت در نامه‌ای شخصی به هیلاری کلینتون خواستار مداخله وی در ناآرامی سیاسی آلبانی شده بود. پس از گذشت چند روز از ارسال این نامه یک فرستاده که پیشنهاد وی بود به منطقه اعزام شد.

ایمیل های دیگر نیز نشان می‌دهد که سورس از سرمایه میلیارد دلاری خود برای اعمال فشار بر یک دستور کار ضدصهیونیستی استفاده کرده است.

علاوه بر این برخی از اسناد جزئیات تامین بودجه تعدادی از سازمانهای مردمی مرتبط با ناآرامی فرگوسن در ۲۰۱۴ را نشان میدهد.

اکثر این افشاگری های نتیجه فعالیت گروهی با نام دی.سی لیکس است. این گروه خود را یک گروه هکر آمریکایی معرفی کرده که حامی آزادی بیان، حقوق بشر و دولت مردم است.

این فایلها که تمامی ۲۵۷۸ مورد آن متعلق به دوره بین ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ است روز شنبه منتشر شد و جزئیات بسیار مهمی از ماموریتهای سیاسی سورس را آشکار کرد.

۳۰۴۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس