تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] درمورد شرایط دهکده باید بگویم که مسئولان کاروان از جمله رحیمی و اسلامیان و … تلاش کردند تا جایی که می‌شود بهترین امکانات را به ما بدهند. تمام ساختمان‌ها نوساز بوده و طبیعی است که امکانات کامل زندگی نداشته باشند. دهکده مسابقات مانند هتل یا حتی یک خانه معمولی هم نیست و قطعاً مشکلاتی […]

[ad_1]

درمورد شرایط دهکده باید بگویم که مسئولان کاروان از جمله رحیمی و اسلامیان و … تلاش کردند تا جایی که می‌شود بهترین امکانات را به ما بدهند. تمام ساختمان‌ها نوساز بوده و طبیعی است که امکانات کامل زندگی نداشته باشند. دهکده مسابقات مانند هتل یا حتی یک خانه معمولی هم نیست و قطعاً مشکلاتی دارد.

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: کوبایی‌ها در دیدار دوستانه برابر ایران پراشتباه، اما جنگنده ظاهر شدند.

محمود افشاردوست در گفت‌وگو بافارس، درخصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران در دهکده مسابقات المپیک و برگزاری دیدار دوستانه با کوبا اظهار داشت: در زمان وزنه زدن کنار بازیکنان بودم که به نظرم خیلی با نشاط و سرحال تمرینات را دنبال می‌کردند. بازی با کوبا هم خوب بود؛ مقداری خستگی از وزنه زدن صبح در بدن بازیکنان بود که تا شروع مسابقات این خستگی هم برطرف می‌شود و اوضاع بهتر خواهند شد.

وی با بیان اینکه کوبا هم خیلی خوب بود، افزود: آنها جوان و پر انرژی بودند؛ کوبایی‌ها پراشتباه اما جنگنده ظاهر شدند. سیستم کشف استعداد کوبایی‌ها خیلی خوب است و برای این مسابقات هم بازیکنان قدرتمندی را به ریو آورده‌اند. کوبایی‌ها نشان دادند که اگر بخواهیم آنها را دست کم بگیریم‌ با مشکل روبرو می‌شویم.

دبیرکل فدراسیون والیبال با اشاره به شرایط دهکده مسابقات و اعتراض برخی بازیکنان تیم ملی خاطرنشان کرد: درمورد شرایط دهکده باید بگویم که مسئولان کاروان از جمله رحیمی و اسلامیان و … تلاش کردند تا جایی که می‌شود بهترین امکانات را به ما بدهند. تمام ساختمان‌ها نوساز بوده و طبیعی است که امکانات کامل زندگی نداشته باشند. دهکده مسابقات مانند هتل یا حتی یک خانه معمولی هم نیست و قطعاً مشکلاتی دارد.

افشاردوست افزود: خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی هم گفت که شرایط خوبی به ما داده‌اند و اگر مشکلی باشد حل خواهد شد. نکته مهم این است که امکانات برای تمام تیم‌ها یکسان است و شاید برای برخی ورزشکاران کشورهای دیگر هنوز اتاق‌ها آماده نشده باشد. فکر می‌کنم باید بیشتر تمرکز بازیکنان روی مسائل جدی‌تر باشد و بدانند که در المپیک حضور دارند. هرچند که تلاش مسئولان کاروان این است که ورزشکاران ایرانی کمترین مشکلات را داشته باشند و بتوانند کارشان را راحت ادامه بدهند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس