تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان محیط زیست با اشاره به شروع فعالیت مدارس طبیعت همزمان با آغاز سال تحصیلی گفت: قرار است تا پایان سال تعداد این مدارس را دو برابر کنیم. محمد درویش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به راه اندازی بیستمین مدرسه طبیعت در تبریز همزمان با آغاز سال تحصیلی گفت: […]

[ad_1]

مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان محیط زیست با اشاره به شروع فعالیت مدارس طبیعت همزمان با آغاز سال تحصیلی گفت: قرار است تا پایان سال تعداد این مدارس را دو برابر کنیم.

محمد درویش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به راه اندازی بیستمین مدرسه طبیعت در تبریز همزمان با آغاز سال تحصیلی گفت: در حال حاضر ۲۰ مدرسه طبیعت در سراسر کشور و در شهرهایی مانند رشت، مشهد، تهران، تبریز، همدان و کرمانشاه و چند شهر دیگر وجود دارد و برنامه داریم که تا پایان سال تعداد این مدارس را دو برابر کنیم.

درویش با بیان اینکه باید نسلی را تربیت کنیم که در خصوص منابع طبیعی معامله نکند و این اتفاق در مدارس طبیعت شکل خواهد گرفت، تصریح کرد:‌ مدارس طبیعت می‌تواند متخصصان محیط زیست را جذب کند و یک بازار کار باشد و این کار باید جدی گرفته شود. 

به گزارش ایسنا، در مدارس طبیعت  دانش آموزان می‌توانند در اوقات فراغت به همراه والدین خود در آن حضور یافته و فعالیت‌های این مدرسه را دنبال کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس