تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رشت، سیدعیسی مهدوی عصر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی و تصویب نهایی توزیع اعتبارات این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، بیان داشت: تخصیص اعتبارات شهرستانی متناسب با نیازهای واقعی و سرفصل ضوابط تنظیم شده است. فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه عملکرد دولت باید متناسب […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رشت، سیدعیسی مهدوی عصر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی و تصویب نهایی توزیع اعتبارات این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، بیان داشت: تخصیص اعتبارات شهرستانی متناسب با نیازهای واقعی و سرفصل ضوابط تنظیم شده است.


فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه عملکرد دولت باید متناسب با شرایط و موقعیت در کشور سنجیده شود، مطرح کرد: کارهای به اتمام نرسیده در دولت وجود دارد که باید انجام شود.


مهدوی با اشاره به اینکه اقدامات و کارهای انجام شده در دولت قبل را نفی نمی‌کنیم ولی کارهای هر دولت در زمان و مکان خود باید سنجیده شود، گفت: دولت در موضوع سلامت و برجام اقدامات خوبی داشته است.


نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با بیان اینکه تخصیص اعتبارات در حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی تنظیم شد، افزود: سرفصل استانی و پروژه‌های استان در ۲۳ فصل، ۶۰ برنامه و ۸۵۰ پروژه تعریف شده است.


مهدوی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۴ مجموع اعتبارات استانی ۱۷٫۲ میلیارد تومان بوده است، افزود: در سال ۱۳۹۵ مجموع اعتبارات استانی به ۲۷٫۴ میلیارد تومان رسیده است.


فرماندار رشت با اشاره به اینکه در ماده ۱۸۰ در سال ۱۳۹۴ مجموع اعتبارات استانی ۳٫۲ میلیارد تومان بوده است، مطرح کرد: مجموع اعتبارات استانی در سال ۱۳۹۵ به ۶٫۱ میلیارد تومان رسیده است.


مهدوی با تاکید بر اینکه در ماده ۱۸۰ مجموع اعتبارات ۲۲٫۳  میلیارد تومان بوده، خاطرنشان کرد: مجموع اعتبارات در سال ۱۳۹۵  به ۴۴٫۷ میلیارد تومان رسیده است که نسبت به سال ۱۳۹۴، ۲۲٫۳ میلیارد تومان افزایش داشته است.


وی با اشاره به افزایش ۲٫۸ میلیارد تومانی اعتبارات استانی رشت، بیان کرد: امسال اعتبارات استانی رشت ۸۷٫۷ درصد افزایش داشته است.


فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه در ضوابط بودجه و تنظیم اعتبارات استانی ۳ اولویت مطرح است، تصریح کرد: اولویت نخست در پرداخت مطالبات، پروژه‌های قبلی است.


مهدوی با بیان اینکه اولویت دوم در تنظیم اعتبارات بودجه با اتمام پروژه‌های نیمه تمام است، گفت: اولویت سوم برای تنظیم بودجه با پروژه‌هایی است که در مدت زمان دو سال به بهره‌برداری می‌رسند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس