تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پایان معاملات منتهی به ۳۱ امرداد ۱۳۹۵، ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۴۱ هزار و ۲۱ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به ماه قبل ۹٫۲ درصد کاهش یافته است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شرکت بورس، در این ماه تعداد ۱۹ میلیارد و ۶۸۱ میلیون سهم در […]

[ad_1]

در پایان معاملات منتهی به ۳۱ امرداد ۱۳۹۵، ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۴۱ هزار و ۲۱ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به ماه قبل ۹٫۲ درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شرکت بورس، در این ماه تعداد ۱۹ میلیارد و ۶۸۱ میلیون سهم در یک میلیون ۳۴۶ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۱٫۲ درصد و ۸٫۶ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته تجربه کرد.

همچنین ارزش معاملات نرمال به ۴۰ میلیارد و ۶۲۵ میلیارد ریال رسید و حجم معاملات نرمال با ۱۹ ۵۵۶ میلیون سهم به ترتیب با ۲ درصد کاهش و ۴٫۴ درصد افزایش نسبت به ماه گذشته همراه شدند.

براین اساس تعداد ۷ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۱۸۲ برگه اوراق مشارکت به ارزش ۷ هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال معامله شد که نسبت به تیر ماه به ترتیب ۹۳ درصد و ۹۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

این در حالی است که شاخص کل با ۳ هزار و ۵۷۲ واحد افزایش نسبت به ماه قبل معادل ۴٫۷۹ درصد رشد، به رقم ۷۸ هزار و ۸۶ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۳ هزار و ۶۳ واحد افزایش به رقم ۵۵ هزار و ۱۸۱ واحد رسید و شاخص بازار دوم با ۴ هزار و ۵۱۸ واحد افزایش به عدد ۱۶۷ هزار و ۶۰۴ واحد رسید و به ترتیب با ۵٫۸۸ درصد و ۲٫۷۷ درصد افزایش نسبت به ماه گذشته مواجه شدند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس