تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده ناجا در دیدار با آیت الله جنتی با ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی، برنامه ها و اقدامات پیش روی پلیس را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در این دیدار با اشاره به هوشیاری و اشرافیت اطلاعاتی نیروهای پلیس در جای جای کشور ، اقدامات فرهنگی، اجتماعی به منظور […]

[ad_1]

فرمانده ناجا در دیدار با آیت الله جنتی با ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی، برنامه ها و اقدامات پیش روی پلیس را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در این دیدار با اشاره به هوشیاری و اشرافیت اطلاعاتی نیروهای پلیس در جای جای کشور ، اقدامات فرهنگی، اجتماعی به منظور پیشگیری اجتماعی را از برنامه های ناجا معرفی کرد.

فرمانده نیروی انتظامی، از افزایش ۲۵ درصدی اقدامات پلیس در حوزه امنیت اجتماعی و اخلاقی در چهار ماه اول سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

سردار اشتری لازمه پایداری امنیت در کشور را محصول مشارکت تمامی دستگاه ها  و مردم دانست و گفت : با تلاش همگانی و مشارکت مستمر مردم می توان در مواجهه با پدیده ها و آسیب های اجتماعی گام های بلند و موثرتری برداشت.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس مجلس خبرگان رهبری نیز با بیان اینکه اقدامات پلیس در عرصه های مختلف اثرگذار و هوشمندانه است، بر حمایت همه جانبه شورای نگهبان از اقدامات قانونی پلیس تاکید کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس