تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به افزایش مراجعات به این مجتمع در بخش‌های مختلف، گفت: میزان مراجعات در بخش پاراکلینیک تا ١٧٠ درصد افزایش داشته است. به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه با بیان این که میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان مجتمع دارویی-درمانی به ٩٠ درصد رسیده است، افزود: آمار عمل های […]

[ad_1]

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به افزایش مراجعات به این مجتمع در بخش‌های مختلف، گفت: میزان مراجعات در بخش پاراکلینیک تا ١٧٠ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه با بیان این که میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان مجتمع دارویی-درمانی به ٩٠ درصد رسیده است، افزود: آمار عمل های جراحی مجتمع در خرداد و تیر امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ٣٢ درصد، مراجعات به کلینیک پوست ۴٠ درصد، ناباروری ٣٠ درصد، سونوگرافی و رادیولوژی ١٧٠ درصد و در بخش دندانپزشکی تا ۵٠ درصد افزایش داشته که نوبت‌دهی در این بخش به دو تا سه ماه رسیده است.

وی همچنین با اشاره به این که دندانپزشکان مجتمع یک دستگاه دیالیز به بخش دیالیز این مجتمع اهدا کردند، افزود: مجتمع برای پاسخگویی به بیماران دیالیزی به شش دستگاه دیالیز دیگر نیاز دارد که در حال حاضر با وقف این دستگاه، تعداد دستگاه‌های دیالیز مجتمع به ٣٧ دستگاه رسیده است.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، به گفته مدیرعامل مجتمع دارویی-درمانی هلال ایران ١۴٠ بیمار دیالیزی به صورت هفته‌ای در سه نوبت به این مجتمع مراجعه کرده و از خدمات درمانی آن بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس