تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] آمار تولید محصولات پتروشیمی در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش سه ماهه عملکرد واحدهای صنعتی و معدنی تحت پوشش خود را منتشر کرده است. بر اساس این گزارش میزان تولید محصولات پتروشیمی […]

[ad_1]


آمار تولید محصولات پتروشیمی در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش سه ماهه عملکرد واحدهای صنعتی و معدنی تحت پوشش خود را منتشر کرده است. بر اساس این گزارش میزان تولید محصولات پتروشیمی در سه ماهه اول سال جاری ۱۳ میلیون و ۲۹۵ هزار تن بوده که نسبت به تولید ۱۱ میلیون و ۹۹۱ هزار تنی سال ۹۴ افزایش ۱۱ درصدی داشته است.

بر اساس این گزارش درصد تغییر تولید کالاهای منتخب پتروشیمی در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تفاوت‌هایی دارد. تولید برخی از کالاها بین ۴ تا ۱۰۰ درصد کاهش داشته و تولید برخی دیگر بین ۸ تا ۷۰ درصد افزایش یافته است.

اپوکسی رزین (ER) از جمله محصولات پتروشیمی است که تولید آن در سه ماهه اول امسال در مقایسه با سال قبل ۱۰۰ درصد کاهش یافته و به صفر رسیده است. در مقابل تولید پلی بوتادوین رابر در مدت مذکور افزایش ۷۰ درصدی را تجربه کرده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس