تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دلار آمریکا که در اول تیرماه معادل ۳۴۶۴ تومان به فروش می‌رسید، در آخرین روز معاملاتی فصل تابستان با ۱۰۴ تومان افزایش قیمت نسبت به ابتدای این فصل با قیمت ۳۵۶۸ تومان معامله شد. به گزارش گذارنیوز، دلار آمریکا در اولین روز معاملاتی سال ۱۳۹۵ معادل سه هزار و ۴۷۸ تومان قیمت داشت. […]

[ad_1]


دلار آمریکا که در اول تیرماه معادل ۳۴۶۴ تومان به فروش می‌رسید، در آخرین روز معاملاتی فصل تابستان با ۱۰۴ تومان افزایش قیمت نسبت به ابتدای این فصل با قیمت ۳۵۶۸ تومان معامله شد.

به گزارش گذارنیوز، دلار آمریکا در اولین روز معاملاتی سال ۱۳۹۵ معادل سه هزار و ۴۷۸ تومان قیمت داشت. در سه ماهه ابتدایی سال شاهد افت و خیزهای بسیار ناچیز در این نرخ بودیم و نهایتاً در ۳۱ خردادماه دلار آمریکا معادل سه هزار و ۴۵۹ تومان معامله شد.

در اولین روز معاملاتی فصل تابستان نیز نرخ دلار معادل سه هزار و ۴۶۴ تومان اعلام شد. با توجه به اینکه در اوایل تیرماه شاهد خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بودیم، این موضوع سبب ایجاد تغییراتی در نرخ دلار شد. نرخ دلار با روند صعودی که در پیش گرفته بود در هشتم تیرماه مرز سه هزار و ۵۰۰ تومان را شکست و بالاترین قیمت دلار در تیرماه به سه هزار و ۵۴۲ تومان رسید. افت و خیزهای اندک نرخ دلار سبب شد تا در ۳۱تیرماه دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۰۸ تومان معامله شود.
در مردادماه شاهد تغییر چندانی در نرخ دلار نبودیم، به گونه‌ای که در اولین روز معاملاتی این ماه دلار معادل سه هزار و ۵۱۰ تومان و در آخرین روز معادل سه هزار و ۵۳۹ تومان به فروش رسید.

در آخرین ماه از فصل تابستان نیز دلار در همان محدوده سه هزار و ۵۵۰ تومان افت‌وخیزهایی داشت و نهایتاً در آخرین روز معاملاتی فصل تابستان شاهد بالاترین نرخ دلار در فصل تابستان، یعنی سه هزار و ۵۶۸ تومان بودیم.

با این اوصاف می‌توان عنوان کرد، با توجه به اینکه در اولین روز از فصل تابستان که دلار معادل سه هزار و ۴۶۴ تومان به فروش می‌رسید شاهد پایین‌ترین نرخ دلار در این فصل بوده‌ایم و همچنین در ۳۱ شهریورماه بالاترین قیمت دلار را شاهد بوده‌ایم، مجموعاً قیمت دلار در فصل تابستان روندی صعودی را طی کرده است.

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس