تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزارت بودجه فرانسه اعلام کرد، کسری بودجه دولت مرکزی فرانسه در هفت ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نزدک، بر اساس اعلام وزارت بودجه فرانسه،‌ کسری بودجه دولت مرکزی این کشور که شامل رفاه اجتماعی و هزینه‌های مقامات محلی نمی‌شود، […]

[ad_1]


وزارت بودجه فرانسه اعلام کرد، کسری بودجه دولت مرکزی فرانسه در هفت ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نزدک، بر اساس اعلام وزارت بودجه فرانسه،‌ کسری بودجه دولت مرکزی این کشور که شامل رفاه اجتماعی و هزینه‌های مقامات محلی نمی‌شود، در پایان جولای به ۸۰٫۸ میلیارد یورو رسیده که در مقایسه با ۷۹٫۸ میلیارد یورو مدت مشابه سال گذشته رشدی ۱ میلیارد یورویی را نشان می‌دهد.
این کسری با توجه به رشد ۵٫۴ میلیارد یورویی پرداخت‌های داخلی رشد کرده است. این پیشرفت باید تا پایان سال جاری بازپرداخت شود. 

وزارت بودجه همچنین اعلام کرد که کسری دولت در حین فصل تابستان افزایش یافته است و در ماه‌های باقیمانده سال به دلیل پرداخت‌ مالیات کاهش خواهد یافت. در سال ۲۰۱۵، کسری بودجه دولت مرکزی در پایان سال به ۷۰٫۵ میلیارد یورو کاهش پیدا کرده بود.

 

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس