تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس سازمان برنامه و بودجه بوشهر گفت: پهنای باند اینترنت اکنون به ۴۷ گیگابایت افزایش یافت تا مردم بهتر بتوانند به سامانه سرشماری مراجعه کنند. رضا عوض‌پور افزود: بیش از ۲ هزار پایگاه و مرکز در دستگاه‌های اجرایی و بسیج هم برای تکمیل فرم […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس سازمان برنامه و بودجه بوشهر گفت: پهنای باند اینترنت اکنون به ۴۷ گیگابایت افزایش یافت تا مردم بهتر بتوانند به سامانه سرشماری مراجعه کنند.


رضا عوض‌پور افزود: بیش از ۲ هزار پایگاه و مرکز در دستگاه‌های اجرایی و بسیج هم برای تکمیل فرم پرسشنامه به مردم کمک می‌کنند.


وی با اشاره به برخی مشکلات سامانه سرشماری عمومی نفوس و مسکن ادامه داد: امیدواریم با حل این مشکلات، مشارکت مردم در این زمینه افزایش یابد.


رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر همچنین با بیان این‌که ۵۵۰ نفر در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت دارند، گفت: ۲۹۰ نفراز این تعداد آمارگیر هستند که از ۲۵ مهر با مراجعه حضوری به خانه هم‌استانی‌ها، اطلاعات لازم را دریافت می‌کنند.


عوض پور افزود: هر آمارگیر به‌طور میانگین در مدت یک ماه اجرای این طرح، اطلاعات هزار و ۲۰۰ خانوار را ثبت می‌کند.


مسئولان استان بوشهر امیدوارند که ۹۰ درصد ساکنان شهرها به صورت اینترنتی در طرح سرشماری مشارکت کنند.


همچنین با توجه به فعالیت ۷۰ هزار کارگر در مناطق صنعتی استان بوشهر، مسئولان انتظار دارند اطلاعات این افراد در محل سکونت خانواده‌ آنها ثبت شود.


در سرشماری سال ۹۰ جمعیت استان بوشهر یک میلیون و ۳۲ هزار نفر اعلام شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس