تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری هوا در غالب نقاط کشور، گفت دمای هوا به ویژه در روز چهازشنبه به طور نسبی افزایش خواهد داشت. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: طی دو روز آینده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و ارتفاعات استان هرمزگان افزایش موقت ابر […]

[ad_1]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری هوا در غالب نقاط کشور، گفت دمای هوا به ویژه در روز چهازشنبه به طور نسبی افزایش خواهد داشت.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: طی دو روز آینده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و ارتفاعات استان هرمزگان افزایش موقت ابر و احتمال بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

وی افزود: همچنین طی سه روز آینده در برخی مناطق شمالی استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل و پنج شنبه بعدازظهر و روز جمعه در استان گیلان افزایش موقت ابر و احتمال بارش باران خواهد بود.

وی ادامه داد: روز شنبه با نفوذ پرفشار و شمالی شدن جریانات بر روی سواحل جنوبی دریای خزر بارش باران و کاهش محسوس دمای هوا در این مناطق رخ خواهد داد، همچنین روز چهارشنبه خلیج فارس مواج است.

وظیفه در مورد وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده، گفت: آسمان تهران صاف با حداقل و حداکثر دمای ۲۱ و ۳۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس