تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۴۴ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۵۴۳ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۴۲ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال دادوستد کردند. به گزارش […]

[ad_1]

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۴۴ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۵۴۳ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۴۲ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۶۰ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته (دوشنبه هشتم شهریورماه) به ۴۰ هزار و ۶۵ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۰۹ ریال افزایش قیمت، ۴۶ هزار و ۶۰۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۷۲۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۳ هزار و ۷۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با یک دلار و ۴۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۲۱ دلار و ۵۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۲۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۰ ریال اعلام کرده است.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس