تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در بازار امروز (سه‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته پنج تومان افزایش یافته است. به گزارش گذارنیوز، در بازار امروز (سه‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته پنج تومان افزایش یافته است. […]

[ad_1]


در بازار امروز (سه‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته پنج تومان افزایش یافته است.

به گزارش گذارنیوز، در بازار امروز (سه‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته پنج تومان افزایش یافته است. همچنین یورو اروپا و پوند انگلیس که در این لحظه به ترتیب معادل چهار هزار و ۳۰ و چهار هزار و ۶۷۷ تومان اعلام شده‌‌اند با پنج تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به فروش می‌رسند.

لیرترکیه، دلار استرالیا و فرانک سوئیس به ترتیب با سه، ۱۵ و هفت تومان افزایش قیمت معامله می‌شوند. قیمت کرون سوئد، کرون دانمارک و کرون نروژ نیز تا این لحظه به ترتیب دو، یک و سه تومان افزایش یافته است. دینار کویت، ریال عمان و روبل روسیه نیز روندی صعودی در پیش گرفته‌اند.

این در حالی است که درهم امارات و دلار کانادا به ترتیب با یک و چهار تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته معامله می‌شوند و سایر ارزها با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند.

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس