تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاهده نشانه های مثبت همراهی ایران با دیگر تولیدکنندگان نفت برای کمک به ثبات بازار نفت جهان سبب شد در معاملات دیروز (سه شنبه دوم شهریور ماه) قیمت نفت کاهش یابد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا، قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه کاهش یافت زیرا با وجود افزایش سطح ذخیره […]

[ad_1]

مشاهده نشانه های مثبت همراهی ایران با دیگر تولیدکنندگان نفت برای کمک به ثبات بازار نفت جهان سبب شد در معاملات دیروز (سه شنبه دوم شهریور ماه) قیمت نفت کاهش یابد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا، قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه کاهش یافت زیرا با وجود افزایش سطح ذخیره سازی سوخت در آمریکا، اخباری درباره آمادگی ایران برای حمایت از اقدام هماهنگ تولیدکنندگان نفت برای تثبیت بازار منتشر شد.

برخی منابع اوپکی اعلام کردند به نظر می رسد ایران برای حمایت از گفت‎و‎گوی تولیدکنندگان نفت درباره راهکارهای بازگرداندن ثبات به بازار نفت، آمادگی دارد.

در پایان معاملات دیروز، قیمت هر بشکه نفت خام برنت با ٨٠ سنت رشد، در سطح ۴٩ دلار و ٩۶ سنت تثبیت شد.

قیمت هر بشکه نفت خام دبلیو تی آی آمریکا نیز ۶٩ سنت افزایش یافت و به ۴٨ دلار و ١٠ سنت برای هر بشکه رسید.

با این همه، برخی کارشناسان نسبت به احتمال توافق تولیدکنندگان نفت برای کاهش یا خودداری از افزایش تولید، ابراز تردید کرده‎اند.

تاماس وارگا، تحلیلگر مؤسسه انگلیسی پی وی ام، گفت: سطح کنونی قیمت بالای ۴٠ دلار، انگیزه ای به تولیدکنندگان نفت غیر عضو اوپک برای حمایت از رشد قیمتها به وسیله کاهش تولید و یا حفظ سطح تولید کنونی نمی‎دهد.

۶۰۷//۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس