تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۰ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۰ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. […]

[ad_1]


در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۰ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۷۰ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. همچنین یورو اروپا و پوند انگلیس که در این لحظه به ترتیب معادل چهار هزار و هشت و چهار هزار و ۶۸۷ تومان اعلام شده‌‌اند با ۱۳ و ۹ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به فروش می‌رسند.

لیرترکیه، دلار کانادا و دلار استرالیا نیز به ترتیب با هشت، ۱۰ و ۲۰ تومان افزایش قیمت معامله می‌شوند. ین ژاپن، و ریال عربستان نیز تا این لحظه روندی صعودی را در پیش گرفته‌اند. کرون سوئد، کرون دانمارک و کرون نروژ نیز به ترتیب با سه، چهار و چهار تومان افزایش قیمت به فروش می‌رسند. فرانک سوئیس نیز که اکنون معادل سه هزار و ۶۸۳ تومان قیمت دارد نسبت به روز گذشته ۱۵ تومان گران‌تر شده است.

این در حالی است که تنها رینگیت مالزی با یک تومان کاهش قیمت معامله می‌شود و سایر ارزها با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس