تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۴۸ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (‌پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۴۸ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. […]

[ad_1]


در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۴۸ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (‌پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۴۸ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. همچنین یورو اروپا و پوند انگلیس که در این لحظه به ترتیب معادل چهار هزار و ۲۹ و چهار هزار و ۶۷۸ تومان به فروش می‌رسند، شاهد سه و ۱۰ تومان رشد قیمت بوده‌اند.

درهم امارات، دلار استرالیا و کرون نروژ نیز روندی صعودی را در پیش گرفته‌اند، این در حالی است که قیمت لیر ترکیه و دلار کانادا که در این لحظه به ترتیب معادل هزار و ۲۳۳ و دو هزار و ۷۷۳ تومان اعلام شده با کاهش یک و دو تومانی همراه بوده‌‌‌اند. همچنین کرون نروژ یک تومان کاهش قیمت را شاهد بوده‌ است و سایر ارزها نیز با همان قیمت‌های قبلی معامله می‌شوند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس