تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت عراق اعلام کرد تعداد قربانیان انفجار انتحاری الکراده در بغداد به ۳۲۴ تن افزایش یافته است. به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، عدیله محمود،‌ وزیر بهداشت عراق با اشاره به افزایش تعداد قربانیان حمله انتحاری داعش در منطقه الکراده در بغداد به ۳۲۴ تن اظهار داشت:‌ تیم‌های پزشکی […]

[ad_1]

وزیر بهداشت عراق اعلام کرد تعداد قربانیان انفجار انتحاری الکراده در بغداد به ۳۲۴ تن افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، عدیله محمود،‌ وزیر بهداشت عراق با اشاره به افزایش تعداد قربانیان حمله انتحاری داعش در منطقه الکراده در بغداد به ۳۲۴ تن اظهار داشت:‌ تیم‌های پزشکی قانونی همچنان در تلاش برای شناسایی هویت قربانیان این انفجار هستند و احتمال افزایش تعداد قربانیان این انفجار وجود دارد.

وی افزود:‌ پیش از این وزارت بهداشت در تاریخ هفتم ژوئیه اعلام کرد تعداد کشته‌های این انفجار به ۲۹۲ تن افزایش یافته اما پس از آنکه مشخص شد،‌ افرادی که نام آنها در ابتدا در لیست مفقودین ثبت شده از جمله کشته‌ها بوده‌اند، این آمار افزایش یافت.

انفجار انتحاری در منطقه الکراده که غالب ساکنان آن شیعه هستند، خون‌بارترین حمله در عراق از زمان سرنگونی نظام صدام بود و داعش مسئولیت آن را برعهده گرفت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس