تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شمار جمهوری‌خواهانی که از کمیته ملی این حزب خواسته‌اند پرداخت کمک‌های داوطلبانه به کم‍پین انتخاباتی نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری را متوقف کند، افزایش یافته است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رادیو اروپای آزاد، شمار جمهوری‌خواهانی که خواستار قطع کمک‌های مالی به کم‍پین انتخاباتی «دونالد ترامپ» هستند، به بیش از ۱۲۰ نفر رسیده […]

[ad_1]

افزایش شمار جمهوری‌خواهان حامی قطع کمک حزب به ترامپ

شمار جمهوری‌خواهانی که از کمیته ملی این حزب خواسته‌اند پرداخت کمک‌های داوطلبانه به کم‍پین انتخاباتی نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری را متوقف کند، افزایش یافته است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رادیو اروپای آزاد، شمار جمهوری‌خواهانی که خواستار قطع کمک‌های مالی به کم‍پین انتخاباتی «دونالد ترامپ» هستند، به بیش از ۱۲۰ نفر رسیده است.

به گزارش مهر، همزمان نمایندگان این حزب در کنگره خواستار توضیحات رئیس کمپین ترامپ در مورد اتهام‌های مربوط به دریافت پول از کمپین رئیس‌جمهوری پیشین اوکراین شده‌اند.

بر اساس این گزارش، چند روز قبل گزارش‌هایی در مورد نامه‌ای با ده‌ها امضا از سوی سیاستمداران جمهوری‌خواه منتشر شده بود که امضاکنندگان آن تاکید داشتند که ترامپ در نهایت، نتیجه انتخابات را به «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات خود واگذار خواهد کرد.

این گروه از جمهوری‌خواهان تاکید دارند که کمیته ملی حزب، بهتر است از پرداخت کمک‌های اختیاری به کمپین ریاست‌جمهوری ترامپ دست برداشته و منابع خود را بر انتخابات کنگره متمرکز کند تا اکثریت حزب در نهاد قانون‌گذاری حفظ شود.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس