تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن، در پایان معاملات روز سه شنبه، به رغم کاهش قیمت نفت خام برنت دریای شمال، افزایش یافت. به گزارش ایسکانیوز، ارزش شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن که در آن در هر روز کاری سهام ۱۰۰ شرکت مهم و بزرگ انگلیس از نظر ارزش بازاری سهام ثبت شده […]

[ad_1]

بورس آسیایی

شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن، در پایان معاملات روز سه شنبه، به رغم کاهش قیمت نفت خام برنت دریای شمال، افزایش یافت.

به گزارش ایسکانیوز، ارزش شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن که در آن در هر روز کاری سهام ۱۰۰ شرکت مهم و بزرگ انگلیس از نظر ارزش بازاری سهام ثبت شده در بورس، ارزش گذاری و خریدوفروش می شود در بعد از ظهر روز سه شنبه با افزایش ۰٫۶۲ درصدی مواجه شد.
شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن، با ۴۲ واحد افزایش، به ۶ هزار ۸۵۱ واحد رسید.
شاخص سهام بورس فوتسی ۲۵۰ لندن با افزایش ۰٫۷۴ درصدی مواجه بود و با ۱۲۹ واحد افزایش به ۱۷ هزار و ۶۸۷ واحد رسید.
در همین حال در میان شاخص سایر بورس های اروپایی در روز سه شنبه، ‘دکس ‘ آلمان و ‘ کک ۴۰ ‘ فرانسه و ‘ آیبکس’ اسپانیا روند افزایشی داشتند.
در پایان معاملات روز سه شنبه، ارزش شاخص سهام ‘دکس ‘در بازار بورس فرانکفورت آلمان ۲٫۵۰ درصد و شاخص سهام ‘کک چهل’ در بازار بورس فرانسه ۱٫۱۹ درصد و شاخص بازار بورس اسپانیا موسوم به «آیبکس» ۱٫۲۰ درصد افزایش یافتند.
پوند انگلیس نیز عصر روز سه شنبه در برابر دلار آمریکا با ۰٫۳۱ درصد کاهش، در مقابل ۱٫۲۹۹۸ دلار و همچنین با ۰٫۵۲ درصد کاهش در مقابل یورو، در مقابل۱٫۱۷۰۲ یورو معامله شد.
در همین حال هر بشکه نفت خام سبک برنت دریای شمال که بیش از دو سوم نفت های جهان از جمله نفت اوپک، بر اساس آن قیمت گذاری می شوند، روز سه شنبه در بازار لندن، با حدود ۳۷ سنت کاهش ( یک درصد) به ۴۵٫۰۲ دلار رسید.
به گزارش منابع انگلیسی، بهای هر بشکه نفت شاخص آمریکا، ‘وست تگزاس اینترمیدییت ‘( دبلیوتی آی ) نیز روز سه شنبه با ۲۵ سنت کاهش (۰٫۵۸) به ۴۲٫۷۷ دلار رسید.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس