تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بر افزایش سهم فروش غیرحضوری در میادین میوه و تره‌بار تاکید کرد. به گزارش ایسنا، رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به دولتمردان، پس از ارائه گزارش […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بر افزایش سهم فروش غیرحضوری در میادین میوه و تره‌بار تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به دولتمردان، پس از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، با بیان اینکه در این سازمان اقدامات خوبی در حال شکل گیری است، اظهار کرد: با استناد بند ۲-۷ پیوست طرح جامع شهر تهران، مصوب آذرماه ۱۳۸۶ در رابطه با طرح های موضعی و موضوعی، مقرر شده است سازمان میادین با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران نسبت به طرح موضوعی ساماندهی و توسعه مراکز عمده فروشی توزیع مواد غذایی و میادین میوه و تره بار اقدام و نتایج را تا تصویب در شورای شهر و کمیسیون ماده ۵ پیگیری کند.


وی با انتقاد به اینکه تا کنون این مصوبه بازخوردی نداشته است، تاکید کرد: در بند “چ” ماده ۴۸ برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران، نیز بر راه اندازی سیستم فروش غیر حضوری در میادین و بازارهای میوه و تره بار شهر تهران به نحوی که در هر سال ۵ درصد و در طول برنامه به میزان ۲۰ درصد از کل فروش غیرحضوری افزایش یابد، تاکید شده است.


رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین اظهار کرد: اجرایی شدن این بند به کاهش آلودگی هوا و ترافیک منجر می شود از این رو انتظار داریم اقدامات جدی برای اجرای این بند صورت گیرد.


حافظی گفت: عملیاتی شدن این موارد به عنوان مطالبه جدی است و امیدواریم  بر اساس برنامه مصوب، اقدامات انجام و به شورای شهر تهران گزارش شود.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس