تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اداره کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: تا دو سال آینده تعداد دارالقرآن‌های آموزش وپرورش در کشور به دو برابر افزایش می‌یابد. به گزارش ایسنا، میکائیل باقری افزود: هم اکنون ۷۰۰مرکز درالقرآن در کشور وجود دارد و تا پایان سال ۹۶در هر منطقه حداقل ۲مرکز راه اندازی و تا […]

[ad_1]

معاون اداره کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: تا دو سال آینده تعداد دارالقرآن‌های آموزش وپرورش در کشور به دو برابر افزایش می‌یابد.

به گزارش ایسنا، میکائیل باقری افزود: هم اکنون ۷۰۰مرکز درالقرآن در کشور وجود دارد و تا پایان سال ۹۶در هر منطقه حداقل ۲مرکز راه اندازی و تا ۲سال آینده این مراکز در کشور به ۱۴۰۰ مرکز می رسد.

وی بیان کرد: کیفیت بخشی به فعالیت درالقرآن ها از اولویتهای کاری وزارت آموزش وپرورش است.

معاون اداره کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: برنامه الگوی تلاوت در درالقرآن ها اجرا می شود.

باقری تصریح کرد: با توجه به ارسال بخشنامه‌های متعدد در حوزه قرآن، نماز و عترت برنامه پنج ساله ندای رحمت بدون تغییر و شامل مقررات و قائد برگزاری مسابقات و برنامه ها به استانها ارسال می شود.

وی از اجرای طرح امام شناسی در دوره ابتدایی خبرداد و ادامه داد: سه کتاب با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان ابتدایی با زندگی ائمه تدوین شده که در مدارس توزیع شده است.

معاون اداره کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: این کتابها در قالب قصه و حکایت از زندگی ائمه برای سه دوره دوساله ابتدایی تهیه شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس