تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد گرم در سواحل شمالی کشور از افزایش دمای هوا در این منطقه خبر داد. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: روزهای دوشنبه وسه شنبه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، شمال و شرق هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و […]

[ad_1]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد گرم در سواحل شمالی کشور از افزایش دمای هوا در این منطقه خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: روزهای دوشنبه وسه شنبه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، شمال و شرق هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، وزش باد گاهی با رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می شود. همچنین طی این مدت برخی نقاط شمال شرق، شرق و جنوب غرب کشور وزش باد نسبتا شدید خواهند داشت.

وی ادامه داد: طی روز های سه شنبه و چهارشنبه با نفوذ زبانه کم فشار و همراهی تدریجی آن با وزش باد گرم در سواحل شمالی کشور افزایش دمای هوا دراین نواحی رخ خواهد داد که این افزایش درسواحل دریای خزر حدود ۴تا۷ درجه سلسیوس پیش بینی شده است.

وظیفه با بیان اینکه از روزجمعه با نفوذ زبانه پر فشار نسبی به شمال غرب و سواحل دریای خزر مجددا شروع بارش به همراه افت دما را در این مناطق شاهد خواهیم بود گفت: این شرایط تا اوایل هفته آتی ادامه خواهد داشت و انتظار می‌رود که این کاهش دما در سواحل شمالی کشور به حدود ۵ تا۱۰ درجه سلسیوس برسد؛ در ضمن امروز و فردا خلیج فارس و تنگه هرمز مواج پیش بینی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس