تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دمای هوا در بسیاری از کشورهای شمال و غرب اروپا افزایش یافته و در کشورهایی مانند انگلیس گرمای کم‌سابقه نگرانی‌هایی را به ویژه در بخش سلامت شهروندان و کشاورزی برانگیخته است. به گزارش ایسنا، در انگلیس روز گذشته (سه‌شنبه) دمای هوا ۳۴ درجه ثبت شده که در ۱۰۰ سال گذشته بی‌سابقه گزارش می‌شود. برای […]

[ad_1]

دمای هوا در بسیاری از کشورهای شمال و غرب اروپا افزایش یافته و در کشورهایی مانند انگلیس گرمای کم‌سابقه نگرانی‌هایی را به ویژه در بخش سلامت شهروندان و کشاورزی برانگیخته است.

به گزارش ایسنا، در انگلیس روز گذشته (سه‌شنبه) دمای هوا ۳۴ درجه ثبت شده که در ۱۰۰ سال گذشته بی‌سابقه گزارش می‌شود.

برای برخی از شهروندان انگلیسی این گرما به معنای تابستانی طولانی‌تر است.

از سوی دیگر یکی از شهروندان در شهر ساحلی “برایتون” از این گرما خوشحال است و می‌گوید: در طول تابستان واقعا هوا زیاد گرم نبود و حالا این گرما ماه سپتامبر را زیباتر می‌کند و می‌توانیم هنوز از گرمای خورشید استفاده کنیم.

در شهرهایی مانند بروکسل و برلین نیز دمای بالای ۳۲ درجه ثبت شده و در برخی از شهرهای هلند که معمولا پاییز زودرسی دارد گرمای هوا از ۳۱ درجه گذشته است.

سازمان هواشناسی فرانسه نیز از روز دوشنبه دمای بالای ۳۲ در مناطقی از این کشور اعلام کرده که بین ۶ تا ۱۰ درجه بیشتر از سطح معمولی گزارش می شود.

به گزارش یورونیوز، افزایش دمای هوا در این کشورها در حالیست که از روز ۲۱ سپتامبر فصل پاییز در کشورهای اروپایی آغاز می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس