تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، پس از  درخواست فرهنگسرای جوان و ستاد احیا دریاچه ارومیه از رضا کیانیان چهره معروف سینمای ایران و فعال محیط زیست، مبنی بر  حمایت از کمپین با عنوان«من_دریاچه_ارومیه_»هستم، رضا کیانیان در اقدامی درخور تحسین با حمایت از کمپین مذکور و فراخواندن سایر هنرمندان و اقشار مختلف مردم و مسئولین برای پیوستن […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، پس از  درخواست فرهنگسرای جوان و ستاد احیا دریاچه ارومیه از رضا کیانیان چهره معروف سینمای ایران و فعال محیط زیست، مبنی بر  حمایت از کمپین با عنوان«من_دریاچه_ارومیه_»هستم، رضا کیانیان در اقدامی درخور تحسین با حمایت از کمپین مذکور و فراخواندن سایر هنرمندان و اقشار مختلف مردم و مسئولین برای پیوستن به این کمپین مردمی دعوت کرد.


 


موجی از حمایت چهره‌های سرشناس هنری و مردمی مانند پرویز پرستویی، رخشان بنی‌اعتماد، یغما گلرویی، امیر آقایی، هادی بهادری نماینده ارومیه در مجلس و … با امضای حمایتی خود از کمپین مذکور توجهات فراوانی را به سوی مساله  احیا دریاچه ارومیه جلب کردند.


 


رضا کیانیان مردادماه امسال از سوی ستاد احیای دریاچه ارومیه و فرهنگسرای جوان ارومیه به عنوان حامی احیای دریاچه ارومیه انتخاب شد و در این راستا با درخواست برای حمایت از دریاچه ارومیه، روزهای پر مشغله‌ای را در جلب حمایت و پیوستن به کمپین#من_دریاچه_ارومیه_هستم می‌گذراند. 


 


علاقه‌مندان به محیط زیست و دریاچه ارومیه می‌توانند از طریق آدرس http://yon.ir/t5E2 در کمتر از یک دقیقه حمایت خود را از احیای دریاچه ارومیه اعلام کنند. 


 


شایان ذکر است، رضا کیانیان پیش از این با بازدید از آبشار سوله دوکل در کمپین حمایت از آبشار سوله دوکل ارومیه نیز حمایت خود را از حفظ این آبشار اعلام کرده بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس