تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد: نرخ ارتکابِ جرائم خشن سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) در این کشور افزایش داشته است. به گزارش ایسنا، در بررسی پلیس فدرال آمریکا آمده است که سال گذشته میزان جرایم خشن در این کشور افزایش یافته و این در حالی است که نرخ ارتکابِ قتل، تجاوز، آزار و خشونت برای […]

[ad_1]

پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد: نرخ ارتکابِ جرائم خشن سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) در این کشور افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، در بررسی پلیس فدرال آمریکا آمده است که سال گذشته میزان جرایم خشن در این کشور افزایش یافته و این در حالی است که نرخ ارتکابِ قتل، تجاوز، آزار و خشونت برای چند دهه کاهش پیدا کرده بود.

طبق آمار اف بی آی، در سال ۲۰۱۵ یک میلیون و ۱۹۷ هزار و ۷۰۴ مورد ارتکاب جرائم خشن در این کشور به وقوع پیوسته که نسبت به سال قبل آن افزایش ۳.۹ درصدی داشته است.

بر اساس این گزارش، نرخ وقوع جرائم خشن در سال ۲۰۱۵ به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۳۷۲.۶ مورد بوده در حالی که این رقم در سال قبل آن ۳۶۱.۶ مورد بوده است. هرچند نرخ وقوع جرایم نسبت به زمان اوج خود در دهه ۱۹۹۰ هنوز بسیار پایین‌تر است.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، در سال گذشته ۱۵ هزار و ۶۹۶ مورد قتل در آمریکا رخ داده در حالی که در سال قبل آن این رقم ۱۴ هزار و ۱۶۴ مورد بوده است. همچنین بررسی حاکی از آن است که افزایش میزان ارتکاب جرایم بیشتر در مناطق حاشیه‌ای شهرهای بزرگ بوده است. بعلاوه در مناطق جنوبی آمریکا نرخ ارتکاب جرم در بالاترین سطح بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس