تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به دنبال آتش‌سوزی در یک کارخانه بسته‌بندی در بنگلادش تلفات این حادثه به ۲۳ تن افزایش یافت. به گزارش ایسنا، در این حادثه که روز گذشته (شنبه) در یک منطقه صنعتی در شمال داکا، پایتخت بنگلادش اتفاق افتاد تاکنون ۲۳ تن جان خود را از دست داده‌اند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند. مقامات […]

[ad_1]

به دنبال آتش‌سوزی در یک کارخانه بسته‌بندی در بنگلادش تلفات این حادثه به ۲۳ تن افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، در این حادثه که روز گذشته (شنبه) در یک منطقه صنعتی در شمال داکا، پایتخت بنگلادش اتفاق افتاد تاکنون ۲۳ تن جان خود را از دست داده‌اند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند.

مقامات امداد و نجات این کشور احتمال می‌دهند که تلفات این حادثه همچنان افزایش پیدا کند.

علت این آتش‌سوزی تاکنون مشخص نشده اما به گفته مسوولان، انفجار دیگ بخار موجب بروز این حادثه شده است. گفته شده که در زمان وقوع آتش‌سوزی حدود ۱۰۰ نفر داخل کارخانه بوده‌اند.

به گفته نیروهای آتش‌نشان، ۱۰ تیم آتش‌نشان برای کنترل و اطفای حریق در محل حادثه حاضر شدند و بخشی از ساختمان کارخانه نیز ریزش کرده است.

همچنین یکی از مسوولان دپارتمان آتش‌نشانی بنگلادش اظهار داشت: اکنون نمی‌توان تایید کرد از حادثه‌دیدگان داخل ساختمان مانده‌اند یا نه اما اولویت اصلی امدادگران، نجات افرادی است که احتمالا داخل ساختمان گرفتار شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، همچنین یکی از نیروهای آتش‌نشان گفت: اگرچه آتش تحت کنترل درآمده اما همچنان داخل ساختمان احتمال وجود شعله‌های آتش وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توان عملیات جست‌وجو را به درستی پیش برد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس