تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به وجود ۳۲ جایگاه عرضه بهداشتی دام در سطح تهران از افزایش این جایگاه‌ها در سال آینده خبر داد. به گزارش ایسنا، مجتبی یزدانی در بازدید صبح امروز دوشنبه عید قربان از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام گفت: در حال حاضر ۱۹ جایگاه از ۳۲ جایگاه ایجاد شده […]

[ad_1]

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به وجود ۳۲ جایگاه عرضه بهداشتی دام در سطح تهران از افزایش این جایگاه‌ها در سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی یزدانی در بازدید صبح امروز دوشنبه عید قربان از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام گفت: در حال حاضر ۱۹ جایگاه از ۳۲ جایگاه ایجاد شده برای عرضه دام بهداشتی متعلق به سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران است اما برخی از جایگاه‌ها توسط موسسات خیریه برپا شده‌اند اما پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات آن‌ها برعهده شهرداری تهران است.

وی افزود: در عید قربان امسال با توجه به ایجاد ۳۲ جایگاه، همچنان شاهد ازدحام شهروندان در برخی از این جایگاه‌ها و تشکیل صف هستیم. این ۳۲ جایگاه در ۱۸ منطقه تهران ایجاد شده و امیدواریم در سال آینده در تمامی ۲۲ منطقه شهر تهران جایگاه عرضه دام بهداشتی داشته باشیم تا علاوه بر سهولت دسترسی شهروندان، زمان انتظار آنها را در جایگاه‌ها نیز کاهش دهیم.

وی از استقرار دامپزشک  و روحانی در هریک از جایگاه‌های عرضه دام خبر داد و افزود: استقرار روحانی برای نظارت بر ذبح شرعی و وجود دامپزشک برای کنترل‌های بهداشتی در تمامی جایگاه‌ها انجام شده است. همچنین امکاناتی از جمله استقرار سرویس‌های بهداشتی وجود آب آشامیدنی و ایجاد غرفه‌های فرهنگی با توجه به روز عید سعید قربان در جایگاه‌های عرضه دام بهداشتی انجام شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از استقرار سیستم نوبت دهی الکترونیک در دو جایگاه عرضه دام بهداشتی شهرداری تهران به صورت پایلوت خبر داد و افزود: امیدواریم در سال آینده بتوانیم در تمامی جایگاه‌ها دو سیستم نوبت دهی را داشته باشیم تا از این طریق شهروندان خود به دنبال دام راه نیفتند و تمامی کارها توسط  مسئولین جایگاه انجام شود و در نهایت شهروند گوشت دام ذبح شده را دریافت کند. بی‌تردید استقرار این سیستم می‌تواند زمان انتظار شهروندان در جایگاه‌ها را نیز کاهش دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس