تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قیمت نفت تحت تاثیر اقدام اوپک به کنترل تولید و پیش‌بینی آژانس بین‌المللی انرژی درباره حرکت به سمت تراز عرضه و تقاضای نفت تا پایان امسال، پس از ۶ هفته پیاپی کاهش، افزایش یافت و نفت ایران بالای ۴٠ دلار برای هر بشکه معامله شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا، قیمت […]

[ad_1]

نفت

قیمت نفت تحت تاثیر اقدام اوپک به کنترل تولید و پیش‌بینی آژانس بین‌المللی انرژی درباره حرکت به سمت تراز عرضه و تقاضای نفت تا پایان امسال، پس از ۶ هفته پیاپی کاهش، افزایش یافت و نفت ایران بالای ۴٠ دلار برای هر بشکه معامله شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا، قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ١٢ اوت (جمعه، ٢٢ مردادماه) با ٢ دلار و ١١ سنت افزایش به ۴١ دلار و ۵٢ سنت برای هر بشکه رسید؛ میانگین قیمت نفت خام سبک ایران امسال تاکنون ٣٧ دلار و ٧١ سنت برای هر بشکه بوده است.

قیمت نفت خام سنگین ایران با یک دلار و ٩٨ سنت افزایش به ٣٩ دلار و ٩٢ سنت برای هر بشکه رسید؛ میانگین قیمت نفت سنگین ایران امسال تاکنون ٣۵ دلار و ۴۵ سنت برای هر بشکه بوده است.

قیمت سبد نفتی اوپک نیز در هفته مورد بررسی، به ۴١ دلار و ١٩ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش از آن، ٢ دلار و ٩ سنت افزایش نشان می دهد.

به گزارش مدیریت کل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، هر بشکه نفت خام دبلیو تی آی آمریکا در هفته منتهی به ١٢ اوت با ٢ دلار و ٢٧ سنت افزایش، ۴٣ دلار و ١٠ سنت برای هربشکه معامله شد.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس