تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آمارها نشان می‌دهد سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) آمار ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی ۴.۹ درصد افزایش یافته است. به گزارش ایسنا، آمار جدید به این معنا است که سال گذشته روزانه ۵۱ تن در این کشور به قتل رسیده‌اند. آمارهای دولتی حاکیست در مجموع در ۱۲ ماه منتهی به مارس سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۸ […]

[ad_1]

آمارها نشان می‌دهد سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) آمار ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی ۴.۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، آمار جدید به این معنا است که سال گذشته روزانه ۵۱ تن در این کشور به قتل رسیده‌اند. آمارهای دولتی حاکیست در مجموع در ۱۲ ماه منتهی به مارس سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۸ هزار و ۶۷۳ فقره قتل در آفریقای جنوبی رخ داده در حالیکه این رقم در سال پیش از آن ۱۷ هزار و ۸۰۵ مورد بوده است.

بنابر اعلام مقامات داخلی آفریقای جنوبی، این کشور با شیوع و فراگیری فرهنگ خشونت درگیر است و این برداشت بوجود آمده که مردم آفریقای جنوبی خشونت‌طلب هستند.

همچنین بنابر این گزارش، بیشتر موارد قتل در مناطق شهری رخ می‌دهد و درگیری بین افرادی رخ می‌دهد که همدیگر را می‌شناسند.

علاوه بر این، آمارها نشان می‌دهد که سال گذشته در هر روز ۱۴۲ مورد جرم جنسی در این کشور گزارش شده است. هرچند نرخ جرائم جنسی در آفریقای جنوبی نسبت به سال گذشته کاهش اندکی داشته اما پلیس معتقد است که این کاهش به دلیل بهبود وضعیت نبوده بلکه نتیجه عدم گزارش کردنِ این جرائم است.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، فراگیری تجاوز و خشونت‌های خانگی در آفریقای جنوبی در کنار نرخ بالای قتل، این کشور را به محل خطرناک به ویژه برای زنان تبدیل کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس