تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره شرایط ملی‌پوشان در آستانه آغاز رقابت‌های والیبال مردان در بازی‌های المپیک اظهار داشت: سفر زودهنگام تیم ملی به ریو باعث شد بازیکنان هم از نظر آب و هوایی با این شهر سازگار شوند و هم با اختلاف ساعت موجود هماهنگ […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره شرایط ملی‌پوشان در آستانه آغاز رقابت‌های والیبال مردان در بازی‌های المپیک اظهار داشت: سفر زودهنگام تیم ملی به ریو باعث شد بازیکنان هم از نظر آب و هوایی با این شهر سازگار شوند و هم با اختلاف ساعت موجود هماهنگ شوند. ریو شهری ساحلی است که با تهران اختلاف ارتفاع دارد، اما این سفر زودهنگام شرایط را ایده آل کرده است.

وی ادامه داد: شرایط تغذیه نسبت به آنچه از المپیک های قبلی شنیده ایم خوب نیست اما برای همه تیم ها یکسان است. بازیکنان تیم ملی هم به غذاهای بین المللی عادت کرده اند و مشکلی با این غذاها ندارند.

افروزی درباره مصدومیت های احتمالی بازیکنان در اردوی برزیل گفت: مصدومیت های جزئی همیشه پیش می آید و هیچگاه بیکار نمی مانم اما مصدومیت از نظر من چیزی است که باعث شود بازیکن نتواند به میدان برود. خوشبختانه در هفته های اخیر چنین مشکلی در تیم ملی نداشته‌ایم.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/SV8GGL

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس