تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص بورس در جریان اولین روز معاملاتی هفته جاری ۱۰۱ واحد کاهش یافت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۶۰۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۱میلیارد تومان در ۳۸هزار نوبت به ثبت رسید.شاخص بورس نیز با افت ۱۰۱واحدی […]

[ad_1]

بورس

شاخص بورس در جریان اولین روز معاملاتی هفته جاری ۱۰۱ واحد کاهش یافت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۶۰۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۱میلیارد تومان در ۳۸هزار نوبت به ثبت رسید.
شاخص بورس نیز با افت ۱۰۱واحدی در ارتفاع ۷۶هزار و ۶۴۰واحد قرار گرفت که بیشترین تاثیر منفی بر حرکت امروز دماسنج بازار سهام به نام نمادهای معاملاتی شبندر، فملی و کگل شد و در مقابل نمادهای معاملاتی تاپیکو، اخابر و همراه با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند. شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۶واحد، کل (هموزن) ۳۳واحد، قیمت (هموزن) ۲۶واحد، آزاد شناور ۲۶۵واحد و شاخص بازار اول ۱۳۲ واحد افت کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با جابجایی ۱۴۹میلیون ورقه به ارزش ۱۵۲میلیارد تومان در ۱۷هزار نوبت، آیفکس ۱٫۷ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۸۰۴واحد قرار گرفت.

۶۰۲/۶۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس