تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۶ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۵ ریال به ۳۱ هزار و ۴۴ ریال، (معادل یک ریال) کاهش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، بانک […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۶ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۵ ریال به ۳۱ هزار و ۴۴ ریال، (معادل یک ریال) کاهش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۶ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۵ ریال به ۳۱ هزار و ۴۴ ریال، معادل یک ریال کاهش یافته است.

همچنین قیمت پوند انگلیس، ریال عمان و روپیه هند با کاهش همراه شده است، به طوریکه اکنون ۴۰ هزار و ۳۹۹ ریال، ۸۰ هزار و ۶۳۴ ریال و ۴۶۵ ریال قیمت دارند.

اما در این میان نرخ ارزهای فرانک سوییس، لیر ترکیه و یورو با افزایش همراه شده و در حال حاضر به ترتیب با قیمت‌های ۳۱ هزار و ۸۶۰ ریال، ۱۰ هزار و ۵۰۱ ریال و ۳۴ هزار و۶۹۹ ریال معامله می‌شوند.

همچنین طبق گزارش بانک مرکزی نرخ ارزهای درهم امارات، دلار هنگ‌کنگ، ریال قطر، لیر سوریه، ریال سعودی و سومونی تاجیکستان نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس