تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۰ ارز را با افزایش، نرخ ۱۷ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۱۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۰۷ ریال رسیده است. به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۰ ارز را با افزایش، نرخ ۱۷ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۱۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۰۷ ریال رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۰ ارز را با افزایش، نرخ ۱۷ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۱۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۰۷ ریال رسیده و معادل سه ریال افت کرده است.

همچنین بر اساس گزارش بانک مرکزی، نرخ درهم امارات، ریال عمان و ریال سعودی کاهش یافته است و اکنون به ترتیب با قیمت‌های ۸۵۴۸ ریال، ۸۱ هزار و ۵۴۶ ریال و ۸۳۷۰ ریال گزارش شده‌اند.

این در حالی است که امروز قیمت سایر ارزها از جمله پوند انگلیس، فرانک سوییس و یورو با افزایش همراه شده و به ترتیب معادل ۴۰ هزار و ۹۷۸ ریال، ۳۲ هزار و ۲۶۵ ریال و ۳۵ هزار و ۱۶۴ ریال قیمت دارند.

بر اساس گزارش بانک مرکزی امروز، نرخ ارزهای لیر سوریه و افغانی افغانستان نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس