تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] گزارش‌های اولیه متصدی آمار سنگاپور نشان می‌دهد که تولید صنعتی این کشور در ماه جولای ۲۰۱۶ به طرز غیرمنتظره‌ای سقوط کرده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آرتی‌تی، آمار اولیه هیئت توسعه اقتصادی سنگاپور نشان می‌دهد که پس از صعود چهارماهه، میزان تولید صنعتی این کشور در ماه جولای ۲۰۱۶ کاهش یافته […]

[ad_1]


گزارش‌های اولیه متصدی آمار سنگاپور نشان می‌دهد که تولید صنعتی این کشور در ماه جولای ۲۰۱۶ به طرز غیرمنتظره‌ای سقوط کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آرتی‌تی، آمار اولیه هیئت توسعه اقتصادی سنگاپور نشان می‌دهد که پس از صعود چهارماهه، میزان تولید صنعتی این کشور در ماه جولای ۲۰۱۶ کاهش یافته است.
تولید صنعتی سنگاپور در ماه جولای ۲۰۱۶ نسبت به سال گذشته افتی ۳٫۶ درصدی داشته که بر خلاف پیش‌بینی رشد ۰٫۸ درصدی اقتصاددانان بوده است. در ماه ژوئن، تولید رشدی ۰٫۶ درصدی را به ثبت رسانده بود.
بدون احتساب تولید مواد پزشکی، میزان تولید ۲ درصد کاهش داشته است.

در میان اجزای شاخص، شاخه شرکت‌های الکتریکی با افزایش تولید مواجه شدند و بقیه شاخه‌ها روندی نزولی را در ماه جولای به ثبت رساندند. بیشترین افت مربوط به شاخه مهندسی حمل‌ونقل بوده که سقوطی ۲۱٫۸ درصدی را در ماه جولای ۲۰۱۶ به ثبت رسانده است.

 

بر مبنای شاخص ماهانه، تولید صنعتی در ماه جولای ۴ درصد افت داشته که حتی بدتر از افت ۱٫۵ درصدی ماه ژوئن بوده است. این در حالی است که اقتصاددانان انتظار رشد ۰٫۳ درصدی را می‌کشیدند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس