تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: به کسب برد مقابل پرسپولیس خوشبین هستیم. به گزارش ایلنا، سیدرضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال در گفت‌و‌گویی پیش از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: مسابقه با پرسپولیس مثل سایر بازی‌ها ٣ امتیاز دارد و تاثیری در روند کاری علیرضا منصوریان ندارد. این حرفه ای و اصولی نیست که […]

[ad_1]

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: به کسب برد مقابل پرسپولیس خوشبین هستیم.

به گزارش ایلنا، سیدرضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال در گفت‌و‌گویی پیش از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: مسابقه با پرسپولیس مثل سایر بازی‌ها ٣ امتیاز دارد و تاثیری در روند کاری علیرضا منصوریان ندارد. این حرفه ای و اصولی نیست که یک بازی، تاثیری در وضعیت کاری یک مربی داشته باشد. ضمن این که ما نسبت به کسب پیروزی بسیار خوشبین هستیم و فکر میکنیم بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.


او افزود: ما از سرمربی خودمان حمایت کامل می‌کنیم و اطمینان دارم استقلال روند رو به رشد خود را در پیش می‌گیرد و به موفقیت می‌رسد.


افتخاری عنوان کرد: ما نباید توقع داشته باشیم یک تیم با این همه تغییر بازیکن نسبت به فصل قبل، بتواند در ۴-٣ هفته هماهنگ شود. منصوریان در حال مدرن کردن فوتبال استقلال است و این مساله در دیدار با ماشین سازی مشخص بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس