تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید: بعد از پایان دربی درباره ادامه همکاری با منصوریان پاسخگو خواهد بود. به گزارش ایلنا، رضا افتخاری پس از تساوی خانگی استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز  گفت: موقعیت‌ها را از دست دادیم و اگر آنها را تبدیل به گل می‌کردیم، شرایط‌مان بهتر می‌شد. وی افزود: نقاط ضعفی داریم که […]

[ad_1]

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید: بعد از پایان دربی درباره ادامه همکاری با منصوریان پاسخگو خواهد بود.

به گزارش ایلنا، رضا افتخاری پس از تساوی خانگی استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز  گفت: موقعیت‌ها را از دست دادیم و اگر آنها را تبدیل به گل می‌کردیم، شرایط‌مان بهتر می‌شد.


وی افزود: نقاط ضعفی داریم که باید کادر فنی این نقاط ضعف را از بین ببرد. باید مشکلات را بررسی کنیم و جلسه بگذاریم. در نیمه اول استقلال اُفت کرد و هر چه بازی طول کشید، استرس تیم بیشتر شد تا موقعیت‌ها را از دست بدهیم. باید روی تیم کارهای بیشتری انجام شود و در بدنسازی نیز بازنگری کنیم.


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص نزدیک بودن دربی ۸۳ گفت: برای دربی نیز بالاخره باید یک فکری بکنیم. مطمئناً مقابل پرسپولیس بهتر از این ظاهر خواهیم شد.


افتخاری در پاسخ به این سؤال که آیا تعویض‌های استقلال اشتباه نبوده است، اظهار داشت: باید در مورد مسائل فنی از منصوریان بپرسید. مگر من تعویض کردم که از من انتقاد می‌کنید؟!


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا قرار است بازهم با علیرضا منصوریان ادامه همکاری داده شود یا نه، گفت: اجازه بدهید، قطعاً پس از دربی در مورد منصوریان تصمیم‌گیری خواهیم کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس